مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شایسته ترین برند کرم ضد چروک


کرم ضد چروک به دور دیده در مثال های بسیار متفاوتی برای شما دوستان مهیا شده‌است تا شما مبنی بر ذوق و سلیقه و نیازمندی خویش فرآورده ایده الی را تعیین فرمایید. کرم های ضد چروک ایجاد درون و ایجاد کشورهای فرنگی میباشد و این مهم را هم نمی اقتدار نادیده گرفت که کرم های ضد چروک بدور دیده فرنگی تأثیر بسیار عالی بر روی پوست شما دارا هستند. ادله این دستور متریال و مواد اول ای میباشد که بسیار تخصصی برای تولید این قبیل محصول ها مد لحاظ قرار داده می‌گردد. در‌حالتی که می‌خواهید برای زیبایی خویش هزینه نمائید و تأثیر شگفت انگیز آن را شاهد باشید به شما سفارش می‌کنیم از کرم های فرنگی که مبنی بر نیاز شما تنظیم چشم گردیده اند با قیمتی منصفانه سود بگیرید. کرم های ضد چروک بدور دیده فرنگی را با نازل ترین ارزش ها میتوانید از روش داروخانه آنلاین پزشک معالج زارع برای خویش تنظیم نمائید و از تأثیر بسیار متعدد آن در مقایسه با بقیه تولیدها شبیه شگفت زده گردیده آید. در صورتی می‌خواهید ایده ال ترین گزینش ها از آن شما باشد به شما سفارش می‌کنیم به ما یار و همدم باشید. در نوشته‌ی علمی پیش روی سعی در آن داریم تا برگزیده ترین کرم های ضد چروک به دور دیده فرنگی را به شما دوستان معرفی کنیم و از مزیت های آن برای شما بیان‌کنم پس با ما یاروهمدم باشید.

بهترین کرم دور چشم

شایسته ترین برند کرم ضد چروک به دور دیده فرنگی کارکشته
کرم ضد چروک به دور دیده توانمند دالیس ای سی ام
کرم جوانساز به دور دیده و لب ژونزک
کرم بدور دیده پردی ژیوز نوکس
کرم بدور دیده نوکسریانس اولترا نوکس
سرم ضد چروک و ضد آکنه گزینه
ژل ضد چروک بدور دیده اوراشکه

کرم ضد چروک بدور دیده دالیس ای سی ام
کرم ضد چروک بدور دیده دالیس ای سی ام دارنده ترکیباتی میباشد که در کنار از میان بردن چروک های حریم دیده منجر میشود شما از شر تیرگی و پف دیده خویش نیز در امان باشید. این کرم علاوه بر اینکه یک کرم ضد چروک توانا میباشد برای مرطوب کردن و آب رسانی به حریم دیده شایسته ترین آیتم انتخابی به حساب می آید. برای اشکال پوست کم آب، چرب و عادی به کار گیری از این کرم مجاز اعلام شده‌است و هیچ آسیبی به پوست شما وارد نمی نماید. همینطور برای اشخاصی که در حین استعمال از کرم های زیبایی با آلرژی پوستی روبرو می گردند این کرم مورد ایده الی به حساب می آید. کرم ضد چروک دیده ارائه گردیده یک کدام از شایسته ترین مارک های میهن فرانسه به حساب می آید که دوستداران ویژه منحصر به فرد به خویش را دارااست. برای مصرف این کرم پیشنهاد میشود به طور ضربه ای صبح و شب بر روی پوست منزه بایستی از این کرم استعمال شود. در حالتی‌که در حوالی دیده خویش شم میکنید چروک های بسیار توانمند را شاهد میباشید یا این که اینکه خط لبخند شما منجر شده‌است سن شما بیش تر از شناسنامه اتان نشان داده شود به شما پیشنهاد می‌کنیم از این مال فایده بگیرید. بدون شک آب رسانی توانمند این کرم و جذب سریع آن در پوست شما باعث میشود در کوتاه ترین روزگار ممکن به ایده ال ترین سود دلخواه دست پیدا نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عارضه ها و علل ساخت خطوط و چین و چروک بدور دیده چه است؟


بخش‌های متعدد این مقاله:
عارضه ها و علل ساخت خطوط و چین و چروک بدور دیده چه است؟
معرفی 5 تکنیک طبی برای معالجه چروک به دور دیده
6 راهکار خانگی برای معالجه چروک ذیل دیده

بهترین کرم دور چشم
ایده ها و پیشنهادات
با ارتقاء سن، تن توان سریع خودش برای ایجاد پروتئین‌های الاستیک و کلاژن را از دست می دهد و این ابتدا چروک به دور دیده میباشد. اما کارداران مراقبتی و رژیم اشخاص هم روی ساخت چروک ذیل دیده در زمان جوانی اثر دارااست. برای معالجه چروک به دور دیده می توانید به سراغ نحوه‌های طبی و خانگی مختلفی بروید. درین مقاله قصد داریم 11 نحوه برای معالجه چروک بدور دیده و علل ساخت چروک ذیل دیده را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همدم باشید.

عارضه ها و علل ساخت خطوط و چین و چروک بدور دیده چه می‌باشد؟
چین و چروک تحت دیده یکی‌از زشت‌ترین عارضه‌های ارتقاء سن میباشد. یکی‌از مثال‎های شایع آن را می‌قدرت چروک پا کلاغی دانست. نام چروک پا کلاغی به خیال خطوط متصل و شاخه‌ای بدقواره‌اش روی آن نهاده شده‌است. از سوی دیگر چروک‌های خفیف اکثر اوقات به جهت سیگار کشیدن، زخم‌های نور و روشنایی خورشید، یائسگی، عدم حفظ صحیح از پوست و ژنتیک صورت می دهند. صحت دارد که پوست رخ قابلیت و امکان کشسانی و انعطاف‌پذیری نیکی دارااست البته انجام یکسری از عادات معمولی به طور مکرر نیز می تواند موجب ساخت چروک شود.

کلید کاهش و پیشگیری از چین و چروک به ساخت کلاژن مربوط میباشد. با سپری شد روزگار، حرکات فیس و عامل ها موروثی ممکن میباشد سبب ساخت پف دیده، لکه‌های تیره (بخاطر ارتقاء سن) و چروک‌های ریز بدور دیده و حریم دهن شود. طبق حیث کارشناس پوست پزشک معالج Zeichner، به کارگیری ترکیبی از طریق‌های معالجه چروک بدور دیده شایسته ترین راه‌حل میباشد.

Zeichner میگوید: «سه رویه اصلی برای معالجه چروک به دور دیده و چهره، تقویت پوست، آهسته کردن ماهیچه‌های چین خورده و مالامال کردن ترک‌های موجود هست.»

این دکتر نیویورکی سه طریق ترکیبی پایین را برای معالجه چروک دیده سفارش می نماید:

به کارگیری از کرم‌های موضعی مانند رتینول برای تقویت پوست و تحریک کلاژن
لیزر برای ارتقای کیفیت پوست و یاری به چین خوردگی‌ها
تزریق بوتاکس برای لبریز کردن چروک‌های تولید گردیده


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معالجه تیرگی بدور دیده با روغن های گیاهی


معالجه تیرگی بدور دیده با روغن های گیاهی
عصاره آناناس اثرگذار در رفع و معالجه تیرگی به دور دیده:
مواد لازم:

یک فنجان آب آناناس
1 قاشق چای خوری زردچوبه
شیوه تهیه و تنظیم:

بهترین کرم دور چشم

آبمیوه را بردارید و زردرنگ چوبه را در آن بیش تر نمائید. آنگاه مایع را به هم بزنید و به آرامی از انگشتان خویش به کارگیری فرمائید. این معالجه را 1 ساعت در هفته تکرار نمائید تا رینگ های بدون‌نور را معالجه فرمایید.

 

معالجه تیرگی به دور دیده با نوشیدنی های طبیعی
معالجه تیرگی به دور دیده با شیر:
پروسه 1:شیر سرد:

اولی گام، خیساندن پنبه در شیر سرد برای یک دقیقه میباشد. گام‌بعدی مالیدن پنبه در لکه های تیره میباشد. از آب سرد جدید برای شستن چهره بعداز حدود 15 تا 20 دقیقه به کار گیری فرمائید.

روش2:شیر و جوز هندی:

جوز هندی در‌این نحوه درمانی برای تقابل با لکه ها پر اسم و رسم میباشد و به پر‌نور شدن پوست تیره یاری میکند، زیرا ویتامین های E & C متعددی داراست.

نخستین از تمامی، پودر جوز را بردارید و به اندازه کافی شیر را ادغام فرمایید تا خمیری را به دست آورید. بعد از آن، این خمیر را بر روی رینگ های تیره پایین چشمتان بمالید. این خمیر را در تمام ارتفاع شب نگه دارید و صبح روز آن گاه آن را آبکشی نمائید.

 

شایسته ترین ایده های طبیعی برای معالجه تیرگی به دور دیده
به کار گیری از عصاره لیمو برای معالجه تیرگی به دور دیده:
طریق 1:عصاره لیمو:

او‌لین گام این میباشد که عصاره لیمو را بردارید و پنبه را برای 1 دقیقه تر فرمایید. گام بعدی مالیدن پنبه به تیرگی دیده میباشد. حدود 10 دقیقه نگه دارید.از این معالجه هر روز برای چندین هفته استعمال فرمائید.

شیوه 2:عصاره لیمو و نعناع:

مواد لازم:

نصف قاشق چای خوری عصاره لیمو نو
نصف فنجان برگ نعناع
پنبه
روش تنظیم:

در صدر، برگ های نعناع مهیا گردیده را درون ادغام کن ریخته و بعد از آن عصاره لیمو را با آن خوب ترکیب نمایید تا مایع یکدستی داشته باشید. آنگاه این عصاره را به نیکی با هم ترکیب فرمایید.

سپس، پنبه را وارد این محلول نمائید و به رینگ های تیره دیده خویش اعمال فرمایید. بعداز 10 تا 15 دقیقه، چهره خویش را با آب ولرم بشویید. در غایت، با به کار گیری از یک دستمال قابل انعطاف، با ملایمت رخ خویش را کم آب فرمایید.

این فرایند را دو توشه در روز برای یک هفته برای نتیجه ها بهتر تکرار فرمایید.

 

طرز های فوق العاده تاثیرگذار در معالجه تیرگی بدور دیده
آب پرتقال و گلیسرین اثرگذار برای معالجه تیرگی بدور دیده:
مواد لازم:

1 فنجان آب پرتقال
1 قاشق غذاخوری از گلیسیرین
روش تنظیم:

در یک ظرف کوچک، عصاره پرتقال و گلیسیرین را ادغام فرمایید. و با نوک انگشتان خویش به تحت چشمتان بزنید. بعد از دوران 20 دقیقه، آن را آبکشی نمائید. این معالجه را سه توشه در هفته آزمون نمائید.

 

طبیعی ترین معالجه های مطلوب برای تیرگی بدور دیده
نعناع چه‌گونه به معالجه تیرگی به دور دیده امداد می‌کند؟
مراحل 1:

مواد لازم:

برگ های نعناع نو
1 قاشق غذاخوری عصاره گوجه خارجی
طریق تنظیم:

اولی مرحله، خرد کردن برگ های نعناع نو و ترکیب کردنش با عصاره گوجه خارجی برای تهیه نمودن خمیر میباشد. قدم‌بعدی اعمال کردنش بر روی تیرگی ها و 5 دقیقه شکیبایی کردن میباشد. بعداز آن، فیس خویش را با به کارگیری از آب سرد منزه نمائید.

روند 2:ماسک نعناع:

مواد لازم:

5 عدد برگ نعناع
2 قاشق غذاخوری آب
نحوه تنظیم:

برگ های نعناع جدید را له فرمائید تا خمیر سفتی صحیح شود. آن‌گاه، این خمیر را بدور دیده ها بمالید و بعداز 15 دقیقه با یک تکه پنبه منزه نمایید. این معالجه را یک توشه در یک هفته تکرار فرمائید.

 

خلاصی از تیرگی بدور دیده با معالجه های گیاهی
تاثیر آووکادو بر معالجه تیرگی به دور دیده:
مواد لازم:

1 عدد آووکادو
یک سری قطره روغن بادام
روش تهیه و تنظیم:

دو تکه از آووکادو را در آغاز ببرید و بعد از آن برای 15 تا 20 دقیقه روی دیده ها قرار دهید. بعد از آن، بعضی از آووکادوها را له نمائید و روغن بادام را به آن بیش تر فرمائید. این ترکیب را به ذیل دیده خویش اعمال نمایید. پس از 15 تا 20 دقیقه بشورید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه های حفظ از پوست ذیل دیده


نحوه های حفظ از پوست ذیل دیده
توجه در طریق تزکیه آرایش و پیرایش دیده نیز بسیار دارای اهمیت میباشد از این رو برای انجام این عمل می قدرت از پیرایش منزه کننده های منحصر دیده استفاده نمود تا زخم کمتری به پوست حریم دیده وارد نماید.

بهترین کرم دور چشم
پوست حریم دیده از آلرژی بسیار بالایی شامل است از این رو نمی اقتدار از هر گونه کرم و یا این که سرمی برای این حوزه‌ به کار گرفت چرا‌که دراین‌صورت احتمال بروز چین و چروک در پوست حریم دیده نیز موجود هست.

به کار گیری ازمرطوب کننده ها می‌تواند قدم قابل قبولی برای حفاظت از پوست حریم دیده باشد هر یک سری بایستی در لحاظ داشت که نباید کرم به دیده وارد شود به این دلیل که دراین‌صورت احتمال بروز آلرژی در دیده نیز موجود هست.

استعمال از کرم ضد آفتاب مطلوب نیز میتواند تاثیر بسزایی در در کاهش ترازو چین و چروک پوست حریم دیده داشته باشد به این دلیل‌که اکثری از اشخاص به جهت عدم به کار گیری از کرم ضد آفتاب مطلوب در حوزه‌ حریم دیده خویش در گیر چین و چروک میشود که‌این خویش تاثیر بسزایی در زیبایی صورت داشته باشد.

ماساژ دادن پوست حریم دیده نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار‌است چرا‌که با این عمل می‌تواند فرایند تولید چین و چروک را درین حوزه‌ از پوست را به تاخیر بیاندازد.

به کارگیری از ماسک های آب رسان طبیعی پوست مانند خیار و یا این که هسته انگور میتواند در کاهش چین و چروک پوست حریم دیده تاثیرگذار باشد به دلیل آنکه می بایست به خیال و خاطر داشت که پوست این منطقه از فیس بسیار حساس خیس و کم آب خیس از سایر نواحی فیس باشد.

از سوی دیگر بایستی افزود توجه در طریق تزکیه آرایش و پیرایش دیده نیز بسیار دارای اهمیت می‌باشد از این رو برای انجام این فعالیت می اقتدار از آرایش و پیرایش تمیز کننده های اختصاصی دیده بهره مند شد تا زخم کمتری به پوست حریم دیده وارد نماید.

در انتها بایستی خاطر آور شد که برای استعمال از کرم های منحصر بدور دیده می بایست با استعمال از نوک انگشت و به طور ضربه ای این عمل را انجام بخشید تا از این طرز ترازو چین و چروک پوست حریم دیده کاهش یابد.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پاک کردن آرایش چشم به روش جیمی گرینبرگ


ما از جیمی گرینبرگ (Jamie Greenberg) که آرایشگر سلبریتی‌هایی مثل راشیدا جونز (Rashida Jones) و لیزی کپلن (Lizzy Caplan) میباشد، درخواست کردیم تا به ما طرز‌ صحیح تزکیه آرایش و پیرایش دیده را فراگیری بدهد.

بهترین کرم دور چشم

تزکیه پیرایش دیده، هنگامی که نصف شب میباشد و خسته میباشید، حقیقتاً فعالیت خسته کننده‌ای میباشد. در یک دنیای ایده‌آل در‌صورتی‌که با خط دیده و ریمل به رخت خوابتان بروید، هنگام صبح، چشمانتان مانند چشمان دختران فرانسوی میباشد، ولی در دنیای حقیقی، این عمل همپا میباشد با حزن پوست، جوش زدن روی فیس و آلوده‌شدن بالش‌ها. ما از جیمی گرینبرگ (Jamie Greenberg) که آرایشگر سلبریتی‌هایی مثل راشیدا جونز (Rashida Jones) و لیزی کپلن (Lizzy Caplan) است، درخواست کردیم تا به ما طرز‌ی صحیح تزکیه پیرایش دیده را فراگیری بدهد.

 

گرینبرگ میگوید : ” خیلی از مردم یا این که آرایش و پیرایش خویش را به هیچ عنوان منزه نمیکنند و با آن، شب می‌خوابند، یا این که خیلی با خشونت آنرا تمیز می نمایند. پوست حریم دیده بسیار حساس میباشد و در حالتی که به صحت با آن خلق و خوی نکنید، بعداً مبتلا اختلال خواهید شد. این گزاره را برای خودتان تکرار فرمائید: اینجانب از چشمانم به خیر محافظت می کنم تا در ۷۰ سالگی زیبا بمانم.”
ولی قابل شعور میباشد که برخی شب ممکن میباشد درحال حاضر خوشی به آن چهره نداشته باشید، ولی تا آنجایی که ممکن میباشد این روتین را انجام دهید:

 

از دستمال مرطوب به کار گیری کنیدابتدا به آرامی و با صبر، یک لایه از آرایش و پیرایش فیس و بدور چشمتان را با دستمال مرطوب تمیز نمایید. گرینبرگ می گوید: “اکثری از عزیزان اینجانب شیدا به کار بستن از دستمال‌های مرطوب میباشند و به جز آن ها از چیز دیگری استعمال نمیکنند.

 

اینجانب خودم خلاف خوابیدن با رخ آکنده از آرایش و پیرایش، از تمیز‌کردن آن‌ها با دستمال مرطوب لذت می برم. شایسته ترین طریق پاک سازی پس از مراسم همین میباشد. گرینبرگ همینطور محصول ها تمیز کننده‌ی آوون Avon و تمیز‌کننده‌های مک MAC را سفارش می نماید.
از منزه‌ کننده‌ی مطلوب با دسته پوستتان به کار گیری کنیدگرینبرگ میگوید: “اینجانب مشاهده کردم که در‌صورتی‌که منزه‌کننده ساخت کف نماید، پیرایش بیشتری از پوست را قادر است از دربین پیروز شود.”

 

برای پاک سازی با صبر‌خیس، از پد‌های منزه‌کننده به کار گیری کنیدبسته به اینکه چقدر میخواهید ظریف فعالیت نمائید، می توانید پد‌های کیو- تیپ Q-Tips Cotton Swabs را یه خرده به مایع تمیز‌کننده‌ آرایش و پیرایش دیده آغشته فرمایید و استعمال نمایید. گزینش‌های فردی گرینبرگ، تمیز‌کننده‌ی بیودرما (Bioderma Crealine H2O Micelle Solution) و منزه‌کننده‌ی فرش (Fresh Soy Conditioning Eye Makeup remover) میباشند که به توضیح خویش وی “هم قابل انعطاف میباشد و هم ساخت کف نمی‌نماید ولی همگی چیز را تمیز میکند‌”. در حالتی که با تولیدات ضد‌آب خیلی خلل دارید می توانید سراغ تولید ها مک (MAC Cleanse Off Oil) بروید، که‌این جنس فرمولاسیون ماده‌ی آرایشی را میشکند.

 

دو ‌مربته صورتان را بشوریدیک شست‌و‌شوی سریع دیگر انجام دهید تا پیرایش‌های از گذشته باقیمانده‌ هم منزه شوند.
پوستتان را هیدراته کنیدبعد از اینکه پوستتان منزه شد. گشوده تونر (برای پوست‌های خیلی چرب)، قابل انعطاف‌کننده و در پایان از کرم دیده، استعمال نمائید. گرینبرگ بیشتر می‌نماید: این طرز منزه‌سازی پیرایش شیوه بسیار نیکی برای تجدید قوای پوستتان میباشد، هنگام صبح که بشود، تاثیر تزکیه پیرایش دیده تان را میفهمید.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کبد را پاک فرمایید تا سیاهی بدور دیده معدود شود


منطقه بدور دیده پوستی دقیق و نازک دارااست که معمولا طولانی تر از دیگر نواحی مبتلا چین و چروک و پیری زودرس می شود. در‌این مقاله به بیان یک سری نکته و ترفند برای نگهداری از پوست به دور دیده میپردازیم.

به نقل از تندرست نیوز به گزارش تبیان، پوست بدور دیده، بخشی از تن میباشد که علی‌رغم میل اکثر زمان ها اشخاص میتواند علائم پیری زودرس در آن نمایان شود به‌ویژه درصورتی که به‌ خیر از پوست خویش حفظ نکرده باشید؛ ولی آیا تا به‌ درحال حاضر برایتان سؤال پیش‌ آمده که چرا این رخداد اکثر وقت ها برای پوست به دور دیده چهره می دهد؟

بهترین کرم دور چشم
کبد را پاک فرمایید تا سیاهی بدور دیده معدود شود
در بالا می بایست بگوییم که پوست به دور دیده نازک و دقیق‌خیس از پوست بقیه نواحی تن میباشد. همینطور دیده بشر در حین روز عمل متعددی انجام میدهد که مشتمل بر پلک زدن میگردد تا پایین تأثیر احساسات قرار تصاحب کردن؛ به‌طور نمونه خندیدن، گریستن و تعجب کردن. تمام حالاتی که در فیس آدم نمایان میشوند سبب تحرک زیاد پوست بدور دیده‌ها نیز خواهند شد و این دلیل به‌تنهایی می تواند سبب پیری زودرس این حیطه شود.

علاوه بر این‌ها، عوارض ژنتیکی، اشعه ماوراءبنفش، کارداران استرس‌زای فرنگی و سبک معاش نیز در‌این ارتباط مؤثرند. ایرادات رایج مرتبط با حوزه‌ دیده عبارت‌اند از:
-- رینگ‌های تیره
-- چین‌ و چروک
-- پف‌کردگی تحت دیده‌ها

اعتنا داشته باشید که خیلی مهم نیست یک‌سری سال دارید. در واقع هیچ وقتی برای رسیدگی و اهمیت دادن به دیده‌ها زود و یا این که دیر وجود ندارد. به دنبال یک سری طریق برای نگهداری تندرست پوست بدور دیده معرفی میکنیم که با به کار گیری از آن ها می توانید در سمت محافظت چشمان خویش سخت کوش باشید:

1- مرطوب کردن پوست
مرطوب کردن پوست معمولاً یک کدام از کارهایی میباشد که نادر‌اهمیت شمرده میشود ولی نباید این رخداد بیفتد. فکر کنید پوست شما مثل یک انگور میباشد. براین اساس هنگامی‌که آب خویش را از دست می دهد آغاز به عده شدن کرده و باعث به نمایان شدن چین‌وچروک روی پوست میشود. پوست می تواند به‌محض وصال آب، مجدد خیس و نو و سرحال شود و این رخداد به‌طور قابل‌توجهی می تواند نمایان شدن چین‌ و چروک را کم کند. این قضیه در زمینه ی پوست حریم دیده نیز صحت می‌نماید و از آنجایی‌ که درین منطقه غدد چربی (مرطوب‌کننده‌های طبیعی پوست ما) نیست، اضافه مستعد کم آب شدن می باشند.

احتباس مایعات یک کدام از دست اندرکاران بروز پف‌کردگی پایین دیده میباشد که قادر است ناشی از عارضه ها مختلفی مثل مصرف غذاهایی با نمک زیاد باشد.

یکی سؤالات متداول پیرامون پوست بدور دیده این میباشد که آیا می‌اقتدار از مرطوب‌کننده‌های رخ برای مرطوب کردن پوست به دور دیده نیز بهره مند شد؟ پاسخ مثبت میباشد. تنها بایستی مسافت‌ی کافی تا دیده را نگهداری نمائید که سبب ساز تحریک و سوزش دیده نشود.
تندرست نیوز: 6 نحوه برای محافظت از پوست بدور دیده


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رفع چین و چروک به دور دیده با گیاه قاصدک


رفع چین و چروک به دور دیده با گیاه قاصدک

گل یا این که گیاه قاصدک به صورت طبیعی از پوست سم زدایی می‌کند و تصفیه کننده خون و سیستم لنفاوی میباشد. این گیاه در شادابی پوست مفید میباشد.

 بهترین کرم دور چشم

مقداری شیر را با شکر قهوه ای بجوشانید. به طور کاملً هم بزنید و بعد از خنک شدن با پنبه روی پوست بمالید. این فعالیت سبب پاک شدن سطح پوست و کاهش چین و چروک پایین دیده می‌شود.

 

رفع چین و چروک بدور دیده با انبان چای مرطوب

انبان چای مرطوب را در سردخانه قرار دهید و بعداز خنک شدن در نصیب ذیل دیده که چین و چروک دارااست، قرار دهید. تکرار آن چین و چروک را معدود خواهد کرد.

 

از در میان بردن چین و چروک به دور دیده با آب آناناس

آب آناناس، یک کدام از عالی ترین معالجه ها برای از دربین بردن چین و چروک ذیل دیده میباشد. کافی میباشد با دست یا این که پنبه آب آناناس را روی پوست چین خورده بمالید. بازبینی های طبی گوناگون اثبات مینماید مالیدن آب آناناس اسید آلفاهیدروکسی چین و چروک را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد. آب آناناس دربردارنده برومیلین میباشد که نوعی اسید طبیعی به حساب آورده می شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۵:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم بدور دیده


کرم بدور دیده کرمی میباشد که اکثر مردم از سنی به آن گاه با به وجود وارد شدن چین و چروک‌های ریز بدور دیده یا این که پف و تیرگی به تفکر به کارگیری از آن میفتند. ولی نمی‌اقتدار اذعان کرد از چه سنی این نیاز ایجاد خواهد شد به دلیل آن که این زمینه بسته به مدل پوست و خیلی موردها دیگر داراست. ولی این سوال که، از چه گونه کرم به دور دیده به کارگیری کنیم که بیشترین تاثیر را به دست بیاوریم؟ شایسته ترین کرم به دور دیده کدام میباشد؟ و یا این که کرم به دور دیده چه مارکی بخرم؟ یا این که کرم به دور دیده مطلوب با پوست اینجانب کدام میباشد؟ اینها سوال خیلی از شماها میباشد. پاسخ این سوال‌ها به چند میزان بستگی داراست.

بهترین کرم دور چشم

ما در‌این راهنمای خرید، معیارهای گزینش یک کرم به دور دیده مطلوب با پوست، سن و حالت شمارا معرفی خوا هیم کرد. با ما همدم باشید.

چه چیزی سبب تولید چین و چروک، سیاهی و پف بدور دیده میگردد؟
با ارتقا سن، پوست شما غده های چربی و عروقی را از دست می‌دهد و پوست آغاز به کم آب شدن و توده شدن می‌نماید.در واقع این چربی میباشد که پوست شمارا لطیف نگه میدارد. و هرچه سن فراتر می‌رود با تلف کردن چربی، کلاژن و الاستین که منجر ماندگاری پوست شما میباشد را نیز از دست می‌دهد. تمامی اینها باعث به تولید چین و چروک پوست می گردد.

علاوه بر این، افتادگی اکثر اوقات در پوست بالا یا این که ذیل دیده شما به وجود می آید. چربی پلکها به مرور معدود می گردد و به ندرت تحت دیده گود میگردد که‌این سبب ساز میگردد چشمان شما با هاله‌ای از سیاهی به دور دیده، کوچک‌خیس به حیث رسد. در واقع این پلکها می باشند که به درون فرو می روند. هرچه پوست حریم دیده شما نازک می‌گردد، رگ های خونی تیره رنگ ذیل آن نمایان خیس میشوند. به همین ادله هرچه پیرتر می شوید تحت دیده شما تیره‌خیس میشوند.

همگی اینها تنها علامت پیری طبیعی میباشد. البته این بدان معنا وجود ندارد که راه و روش درمانی برای آن نیست. یک منش پیشگیری از این روایت به کارگیری از کرم بدور دیده میباشد. ولی چه مدل کرم چشمی مطلوب شماست یک سوال اساسی میباشد. ما در اینجا مواقعی را که در گزینش کرم بدور دیده خوب بایستی در حیث بگیرید را برای شما توضیح میدهیم.


برچسب: بهترین کرم دور چشم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۰:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم لیفت منحصر به فرد بدور چشم


کرم لیفت منحصر به فرد بدور چشم
کرم‌های سفت کننده گزینه مناسب و معدود عوارضی برای درمان این حیطه می باشد. در ترکیبات کرم‌های سفت کننده مقادیر زیادی کلاژن و الاستین است. با استعمال از این کرم‌ها کلاژن و الاستین جذب پوست می‌شوند. به کارگیری مداوم از آن ها به مرور پوست را سفت و بدون چین و چروک خواهد کرد.

 بهترین کرم دور چشم

علاوه بر طرز‌های فوق می‌توانید در منزل از ماسک‌های طبیعی و خانگی برای سفت کردن پوست خود به کارگیری فرمائید. در‌این بخش یک سری ماسک با ارزش را برای سفت کردن پوست معرفی می‌کنیم. به کارگیری از ماسک‌های طبیعی احتمال آسیب و ریسک ابتلا به انواع حساسیت‌های پوستی را کاهش می دهد. با این در حال حاضر به کارگیری از روش‌های طبیعی برای سفت کردن پوست نیازمند صبر و شکیبایی می باشد.

3 ماسک طبیعی برای سفت کردن پوست پایین چشم
ماسک خیار برای سفت کردن پوست زیر چشم
خیار یک سفت کننده طبیعی برای پوست است. علاوه بر این آب خیار پوست را پر‌نور کرده و باعث بسته شدن منافذ میگردد. از خیار می‌توانید برای از میان بردن خطوط عمیق زیر چشم، تیرگی و پف نیز استفاد کنید.

برای تهیه ماسک خیار، یک خیار شسته و آن را به طور کامل له فرمائید. آب خیار با به کار گیری از یک براش یا پد پنبه‌ای تحت چشم و اطراف چشم بمالید. اجازه دهید روی پوست خشک شود. آن‌گاه با آب ولرم صورت خود را بشویید.

ماسک جوش شیرین برای سفت کردن پوست
جوش شیرین یک مخلوط شگفت‌انگیز برای سالم پوست می باشد. جوش شیرین با لایه‌برداری، سلول‌های مرده را از روی پوست برمی‌دارد. حذف سلول‌های مرده پوست را برای ساخت مجدد کلاژن تحریک می‌نماید. این ماده برای سفت کردن پوست بسیار موثر می باشد.

برای تهیه این ماسک، یه خرده از جوش شیرین را با آب ترکیب کرده تا خمیری شود. آنگاه خمیر را روی کل چهره یا ذیل چشم پخش نمایید. اجازه دهید خمیر روی چهره خشک شود. سپس با آب ولرم صورت خود را بشویید.

ماسک سفیده تخم مرغ برای سفت شدن پوست
سفیده تخم مرغ ماده مفید دیگری برای سفت کردن پوست پایین چشم است. سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین است. پروتئین‌های جان دار در سفیده تخم مرغ به پوست نفوذ کرده و باعث سفت شدن آن میشوند.

برای منفعت بردن از فواید سفیده تخم مرغ میتوانید سفیده را پایین چشم قرار دهید. یا می توانید سفیده تخم مرغ را با پاره ای آب لیمو مخلوط فرمایید. ماسک را پایین چشم و به دور چشم قرار دهید. اجازه دهید 15 دقیقه روی پوست بماند. سپس چهره خود را با آب گرم بشویید. این ماسک برای سفت کردن پوست گردن نیز بسیار اثر گذار می باشد.

سخن نهایی
نحوه‌های فوق از پرطرفدارترین راه حل‌ها برای سفت کردن پوست می باشد. اگر‌که قصد دارید از روش‌هایی همچون بوتاکس، پیلینگ و … برای سفت کردن پوست استفاده فرمائید پیش از انجام هر کاری مطلقا با دکتر معالج مشورت کردن فرمائید. درصورتی که که قصد دارید با به کار گیری از ترکیبات طبیعی و ارگانیک پوست زیر چشم را سفت کنید به طاقت و حوصله احتیاج دارید. درمان به نحوه طبیعی موثر خواهد بود به شرطی که به طور مداوم صورت پذیرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پوست حریم دیده نازک‌ترین پوستی


پوست حریم دیده نازک‌ترین پوستی میباشد که در تن موجود است و به همین ادله بسیار زخم‌پذیر میباشد و در مقابل تحریک‌ها تخت گاز برخورد نشان می دهد .این عارضه به اسم دیده راکونی یا این که raccoon eyes دارای شهرت بوده و به عوارض گوناگونی پدید می‌آید.

بهترین کرم دور چشم

سیاهی حریم دیده ها سبب تولید رخ ای کهن سال و خسته در اشخاص می‌شود.سیاهی به دور دیده علل متفاوتی دارااست. معمول ترین آن علت ژنتیکی و موروثی میباشد. عواملی دیگر مثل ضربات پیگمانتاسیون بعداز التهاب یا این که تحریک هورمون ملانین ساز به هر دلیلی میتواند سبب ساز این شرایط شود. گهگاه این تغییر تحول رنگ در اثر عامل ها شیمیایی مثل جیوه یا این که نقره قادر است سبب تغییر‌و تحول رنگ آبی‌رنگ، قهوه ای، خاکستری می‌شود. معالجه با مینوسیکلین به تیتر یک عارضه دراز دوران قادر است منجر رنگ خاکستری پلک ها شود. به علاوه ترکیبات آرایشی دارنده مواد فتوتوکسیک از گزاره پسورالن میتواند سبب ارتقاء رنگدانه در منطقه پلک شود. اگزما و لکن پلان به جهت تولید التهاب هم در تغییر‌و تحول رنگ بی تاثیر نیستند. اما کمبود ویتامین K ، آهن و آنتی‌اکسیدان‌ها و نیز بی‌خوابی از سایر دست اندرکاران شایع در ساخت این رینگ‌هاست و هرچه سن فراتر رود با اعتنا به نازک‌ترشدن پوست، رینگ‌های بدور دیده تیره‌خیس میگردند. زمانی که پیرمی شویم، پوست و عضله‌ها موقعیت کشسانی و الاستیسیته خویش را از دست میدهد. این دستور سبب ساز شل و ول شدن و افتادگی پوست حریم دیده ها میشود. ارتقاء سن یک کدام از دیگر ازعواملی میباشد که سبب نازک شدن لایه های چربی حریم دیده می‌شود، این فرمان منجر پیدایش فرورفتگی پایین دیده ها گردیده و حتی افرادی که کاهش وزن داشته اند نیز در گیر این عارضه میشوند. یک سری راه‌حل معمولی برای کاهش دادن سیاهی حریم دیده ها موجود هست . در بازه شبانه روزحداقل هشت ساعت خواب پیوسته داشته باشید. رژیم غذایی درست را تعیین نمائید، از تناول کردن نمک و کشیدن سیگار که یک کدام از دست اندرکاران رسوب مایع در تحت دیده ها وایجاد پستان در آن‌ها میباشد، خودداری کنید. به روش خوابیدن خویش توجه فرمایید، به هنگام خواب، رمز را پاره ای فراتر از سطح تن قرار دهید تا جاذبه زمین سبب تجمع مایع اضافه در ذیل دیده ها نشود. عدم رعایت این شرایط منجر پیدایش هاله سیاه و پف حریم دیده خواهد شد. حریم دیده را با یک کرم مرطوب کننده که دارنده خواص آنتی اکسیدان تقویت کننده و نگهداری کننده پوست در قبال اثرات سو محیطی میباشد، چرب فرمائید. اگرسیاهی حریم دیده شما بسیار شدید میباشد توصیه میشود با کارشناس پوست مشاوره فرمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۰:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)